Babam Tekstil

WhatsApp Bilgi Hattı:

İletişim Hattı:

FEIJIAN İĞNE VE PLATİNLER

FEIJIAN CIRCULAR KNITTING MACHINE NEEDLES
feijian yuvarlak örgü makine iğne ve platin

FEİJİAN İĞNE VE PLATİN
TÜRKİYE'DE

Doğru sonuçlar için, gerçek çözümler sunuyoruz.

Babam Tekstil’in Türkiye mümessilliğini yaptığı Feijian yuvarlak örgü makinesi iğne ve platinlerinin kalitesi, uzun ömrü ve müşteri memnuniyetiyle örme kumaş üreticilerinin ilgisini kazanmaya devam ediyor. 

Feijian Yuvarlak Örgü Makinesi İğneleri Çin’de örgü iğnelerinin memleketi olarak adlandırılan Yantai Şehri, Fushan Yüksek Teknoloji Sanayi Bölgesi’nde üretilmektedir. “FEIJIAN” markası altında çorap makine iğneleri, eldiven makine iğneleri, düz makine iğneleri, dairesel makine iğneleri ve her türlü yardımcı iğne üretiminde uzman ve dünya çapında yaygın bir kullanım ağına sahiptir.

Jakarlı, Süprem, İnterlok, Açık en yuvarlak örme makinelerinde kullanılan Feijian iğne & platinleri dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır.

İyi örülmüş kumaşın ardında birbiri ile düzenli ve uyumlu çalışan parçalar vardır, iğne bunların en önemlilerindendir ve kaliteli iğne kaliteli kumaş demektir.

Feijian iğne & platinleri (Yuvarlak Örme Makineleri, Tekstil Makineleri) örme sanayi için geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen markalardan biridir.


Feijian iğne ve platinleri hakkında tüm merak ettikleriniz ve stok durumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp: +90 552 303 72 16
Whatsapp Sohbeti Başlat