Babam Tekstil

WhatsApp Bilgi Hattı:

İletişim Hattı:

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz?

BABAM Tekstil, verimlilik, kalite ve hizmet konusunda tekstil sektörünün en önde gelen kuruluşlarından olup, pek çok atılımda sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu. Genç ve dinamik kadrosuyla örme sektöründe müşterilerinin taleplerine her türlü zaman, zemin ve durumda pratik ve uygulanabilir çözümler üretmeyi, ürünlerini sattığı firmaların bir mümessili gibi değil, iş ortağı gibi hareket etmeyi kendisine gaye edinmiştir.

BABAM TEKSTIL

BABAM Tekstil olarak, tekstil sektöründe hizmet veren ve yüzlerce kuruluşa sürekli yenilenen tekstil teknolojilerini ve yönetim tekniklerini sunmaktayız.  mümessilliğini yaptığımız ortaklarımız, genç ve deneyimli kadromuz ile çok kısa sürede sektörün gelişmesine yön veren bir şirket olma başarısını elde etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Yuvarlak örme makinelerinde çok önemli temel konularda deneyimli ve son derece aktif pazarlama ekibimiz, yurt geneline yayılmış uzman dağıtım ve pazarlama ağına sahip olan şirketimiz Babam Tekstil, örme, dantel, raşel, dijital baskı sektörünün ihtiyaç duyduğu makine, iğne ve platin talebini teknik servis hizmeti ile faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve sorumluluk anlayışı ile yürütmekte. 

BABAM Tekstil, portföyüne aldığı ürünleri ilk önce piyasada bulunan bir marka, sırasıyla alternatif bir marka, tercih edilen bir marka ve en sonunda aranan bir marka yapmayı kendisine gaye edinmiştir.

Geleceğin rekabetçi dünya tekstil piyasasında var olabilmek için, bir marka oluşturmayı kendisine hedef seçmiş örme kumaş üreticimize bu zorlu yolculuğunda gerekli bütün alt yapıyı kusursuz bir şekilde sunacağımıza inancımız tam.

WhatsApp: +90 552 303 72 16
Whatsapp Sohbeti Başlat