Babam Tekstil

WhatsApp Bilgi Hattı:

İletişim Hattı:

SHANGHAI JINSHAN TEXTILE

JACQUARD & EBA ELECTRIC CONTROL SYSTEM FOR WARP KNITTING MACHINERY

Piezo, El, Eba, Ebc ve servo motor uygulaması

Shanghai Jinshan Textil

Hızlandıran teknolojiye geçin! Çözgü Örme Makineleri İçin Jakar & Eba Elektrik Kontrol Sistemi Babam Tekstil güvencesiyle Türkiye’de.

Babam tekstil hem sektöre sunduğu tekstil makineleri ile hem de bu makineler için sunduğu modernizasyon hizmeti ile tekstil sektöründe önemli bir yere sahip.

Mümessilliğini yaptığımız Jinshan Textile’in teknoloji ve teknik ekibiyle eski teknoloji Karl Mayer makinelerinizi revize ediyoruz. 

Piezo, El, Eba, Ebc ve servo motor uygulamasını dünyada en etkili olarak “Shanghai Jinshan Textil” şirketi sunmaktadır. 

Sürekli arızalanan ve yavaş çalışan örme makinelerinize yeni sistemleri ekleyen Babam Tekstil teknik ekibi, tekstil firmalarının üretim kabiliyetini yükseltiyor. Raşel sektöründeki eski model çözgülü örme makinelerini Piezo sistemine çevrilmesiyle birlikle bakla sistemi yerine servi motor teknolojisine sahip oluyorsunuz.

 

Siz de eski, düşük devirle çalışan ve sürekli sorun çıkaran Raşel, Çözgülü Örme tekstil makinelerinizi yenileme ve geliştirme teknolojisi ile yenilemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jacquard & Eba Electric Control System For Warp Knitting Machinery / Piezo, El, Eba, Ebc ve servo motor uygulaması Piezo & Recondition System

WhatsApp: +90 552 303 72 16
Whatsapp Sohbeti Başlat